Відзначили 110 річницю з дня народження Івана Гончара

Дата: 09.02.2021 09:55

В рамках методичного марафону в ОЗ «Мостиський ЗЗСО № 1 І-ІІІ ступенів» учнями 7-Б класу та класним керівником Гураль Л. І., проведено відкриту виховну годину «Україна споконвічна», присвячену 110 річниці з дня народження громадського діяча, скульптора, живописця, народознавця та колекціонера Івана Макаровича Гончара. Будучи народом багатим на культурні надбання, ми не можемо собі дозволити легковажити ними. Чарівна душа нашого великого і стародавнього українського народу живе в його думах, поезіях, піснях та картинах, тканому та вишиваному одязі, рушниках, писанках та книжках, козацькій зброї, предметах побутового вжитку - у безцінних скарбах українського народу. Учні провели онлайн екскурсію у хаті-музеї талановитого митця, яка перетворилася на своєрідний «Ноїв ковчег» української культури.