Послуги сервісних центрів МВС надаватимуть у ЦНАПі Мостиської міської ради

Дата: 27.01.2021 17:39

Сьогодні начальником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській області Олександром Малашком та Мостиським міським головою Мирославою Пельц підписано Узгоджене рішення, відповідно до якого у центрі надання адміністративних послуг міської ради можна буде отримати ряд послуг сервісних центрів МВС.

Для мешканців стануть доступними такі послуги:

- обмін посвідчення водія;

- відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;

- реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (без огляду експерта) влади.

Наразі, у Львівській області можна отримати послуги у ЦНАП м. Львова на пр. Червоної Калини, 72а та вул. Костя Левицького, 67, а також у ЦНАП м. Винники на вул. Галицька, 12.

Ознайомитись з переліком необхідних документів для отримання послуг сервісних центрів МВС, можна на офіційному сайті Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області http://lvv.hsc.gov.ua/.