Мостиська міська рада

Львівської області

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 20.01.2021 15:12
Кількість переглядів: 395

Фото без опису

11-17 січня 2021 р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 110 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 18 закладів громадського харчування, 43 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  24 об’єктів торгівлі промисловими товарами, 2 дошкільні навчальні заклади, 6 одиниць громадського транспорту, 6 перукарень, 7 аптек, 1 релігійний захід, інші об’єкти - 3.

За результатами виявлених порушень складено 9 протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора