Міський голова Мирослава Пельц відвідала Мостиську міську лікарню

Дата: 19.01.2021 12:02

Сьогодні, 19 січня, міський голова Мирослава Пельц відвідала терапевтичне, неврологічне та дитяче відділення Мостиської міської лікарні. На даний час у терапевтичному відділенні перебуває 15 хворих.

На зустрічі були присутні в. о. заступника головного лікаря Андрій Романів, медичний персонал та пацієнти.

Під час спілкування з міським головою було піднято питання незадовільного стану будівлі медичного закладу (дах, стіни, опалення,  комунікації), неналежного харчування, відсутності якісної постільної білизни тощо.

Мирослава Пельц відмітила, що передана міській раді комунальна лікарня десятки років була обділена увагою з боку районної влади та заявила, що місто підтримуватиме заходи щодо проведення якісних змін новим керівництвом лікарні.