Укладено меморандум про співробітництво у впровадженні енергозберігаючих технологій

Дата: 16.01.2021 14:58

Нещодавно Мостиська міська рада та ТОВ «Укренево» уклали меморандум про співробітництво у впровадженні енергозберігаючих технологій шляхом встановлення сучасного зовнішнього освітлення та генерації електроенергії з відновлювальних джерел у закладах комунальної власності, підпорядкованих міській раді.

Метою меморандуму є створення умов для реалізації проектів щодо поліпшення енергоефективності та впровадження енергозберігаючих технологій.

Передбачається реалізація проекту щодо генерації чистої електроенергії з відновлювальних джерел через створення сонячних електростанцій на вільній площі покрівель будівель закладів медицини та освіти шляхом довгострокової їх оренди.