Про реалізацію проектів з енергомодернізації в рамках програми «Енергодім»

Дата: 15.01.2021 12:26

У зв'язку із припиненням поширення програми «Теплі кредити» на багатоквартирні будинки, починаючи із 2021 року, єдиною державною програмою енергомодернізації багатоповерхівок є Програма Фонду «ЕНЕРГОДІМ».

Дана програма передбачає надання фінансової підтримки ОСББ. Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель, з врахуванням кращих європейських практик. А це означає, що співвласники багатоповерхівок можуть отримувати компенсацію до 70% від Фонду для реалізації проектів з термомодернізації будинків і використовувати фінансову підтримку з місцевого бюджету. В результаті їх реалізації, співвласники таких будівель зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя.

Також фонд пропонує допомогу в адаптації діючої/розробки нової програми підтримки ОСББ в реалізації енергоефективних заходів, а також промоції даної ініціативи на локальному рівні.