Відтепер адміністративні послуги соціального характеру надаються через відділ «ЦНАП» міської ради

Дата: 13.01.2021 12:35

З початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінились підходи щодо реалізації мешканцями Мостиської територіальної громади права на соціальний захист.

Тому, з 1 січня 2021 року усі звернення про призначення різних видів соціальної допомоги, субсидій громадяни мають подавати через відділ «Центр надання адміністративних послуг» міської ради та старостинські округи, які в свою чергу забезпечують їх передачу до органу соціального захисту населення Мостиської райдержадміністрації. Виключення становлять лише документи, що надсилаються поштою або подаються в електронному вигляді.

Для виконання цієї функції у структурі відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради введені посади спеціалістів з питань соціального захисту населення та згідно з положенням про старост, старости наділені повноваженнями прийому заяв та консультування громадян в режимі віддалених робочих місць у старостатах.