Про роботу КУ «ІРЦ Мостиської міської ради» у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 до 24 січня 2021 року

Дата: 12.01.2021 09:55

У цей час інклюзивно-ресурсний центр працює у онлайн-режимі.

Проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей та надання очних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг призупинені. Документи до ІРЦ у період обмежувальних протиепідемічних заходів можна подати виключно через портал системи автоматизації роботи ІРЦ. За допомогою порталу батьки мають змогу подати заяву до ІРЦ онлайн. Послуги дітям з особливими освітніми потребами надаються в онлайн-режимі.

Консультування та взаємодія з педагогічними працівниками закладів освіти, надання консультативної та психологічної допомоги, проведення бесід з батьками (законними представниками) дітей з особливими освітніми потребами проводимо через індивідуальні консультації у телефонному режимі та за допомогою онлайн-ресурсів (мобільних додатків, електронної пошти тощо).

Надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів освіти здійснюємо шляхом використання дистанційних технологій.

Директорка КУ «ІРЦ Мостиської міської ради» Л. І. Гиз.