Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 04.01.2021 12:41

28 грудня 2020 - 03 січня 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 119 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 18 закладів громадського харчування, 44 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами,  26 об’єктів  торгівлі промисловими товарами, 1 дошкільний навчальний заклад, 11 одиниць громадського транспорту, 3 перукарні, 11 аптек, 3 школи, інші об’єкти - 2.

За результатами виявлених порушень складено 3 постанови відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей.

Ігнорування правил епідемічної безпеки призводить до щоденного збільшення кількості хворих на COVID-19 та подальшого поширення епідемії. Використовуйте засоби індивідуального захисту у громадських місцях, користуйтеся антисептиками, дотримуйтеся соціальної дистанції та уникайте скупчень людей!

Пам’ятайте, що наша спільна відповідальність щодо дотримання протиепідемічних правил, особливо під час Різдвяних свят, дозволить запобігати подальшому поширенню коронавірусної хвороби! Нехай Ваше святкування буде безпечним!!!