Різдвяний вертеп у Підлісківській школі

Дата: 30.12.2020 14:46

Різдво - це улюблене свято, тому учні філії "Підлісківський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО" (керівник Пемпусь І. В.) приготувалися до нього по-особливому. Відбулося справжнє театральне дійство - Різдвяний вертеп.

Діти та вчителі із цікавістю дивилися виставу про народження Ісуса. Учні-актори майстерно відтворили біблійні події сивої давнини, перевтілюючись в Йосипа та Марію, Царів та Ірода, пастушків та волхвів, ангелів та бісів.

Вразили всіх присутніх і колядки, які лунали з уст молодих акторів. Під кінець свята всю освітянську родину привітала учениця 7 класу Возняк Д. такими словами: "Хай прийдешній рік буде яскравим, як спалахи феєрверків, красивим, як прикрашена ялинка, веселим, як сам Новий рік! Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди зігріває любов!"

Свято підготувала вчителька української мови Мудрагеля О. Р.