Відбулося друге пленарне засідання сесії міської ради

Дата: 29.12.2020 15:46

Вчора, 28 грудня, відбулося друге пленарне засідання II сесії Мостиської міської ради VIII-го скликання.

Сесія розпочалося із прийняття у власність КП «Мостиське РБТІ» та Мостиського районного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Також було розглянуто проекти рішень сесії «Про передачу приміщень на баланс відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради» та «Про передачу приміщень на баланс Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області».

Рішеннями сесії знято з балансу Мостиської міської ради житловий будинок № 16 по вул. Б. Лепкого у м. Мостиська, який був переданий у власність сім’ї Костецьких, а також утворено службу у справах дітей Мостиської міської ради.

На завершення засідання сесії депутати затвердили фінансові плани МКП «Житловик», МКП «Водоканал» на 2021 рік та розглянули ряд земельних питань.