Мирослава Пельц зустрілася із перевізниками

Дата: 21.12.2020 16:53

Нещодавно міський голова Мирослава Пельц провела робочу зустріч з представниками ТзОВ «Львівське АТП-14631», ТзОВ «Самбірське АТП-1468» та КП «Ластівка».

Перевізники інформували про стан автобусних перевезень на території громади, основні проблеми пов’язані з пасажирськими перевезеннями - це суттєвий спад пасажиропотоку у зв’язку із карантином, відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення.

Міський голова просила перевізників інформувати міську раду про можливі зриви або затримки автобусних рейсів для вчасного доведення інформації до населення.

Також було обговорено можливість відновлення ранкового рейсу Мостиська-Старява.

Паралельно підготовлено звернення до голови Яворівської райдержадміністрації щодо формування пропозицій для забезпечення транспортного сполучення між м. Мостиська та м. Яворів.