Про розгляд звернення

Дата: 21.12.2020 16:20

Постійною депутатською комісією Мостиської міської ради з питань земельних відносин, комунального майна, екології, будівництва, архітектури та просторового планування було розглянуто три заяви керівника підрозділу ГО «Служба спілкування між інвалідами України» Петегерич Надії Іванівни. Заявниця клопотала щодо виділення земельної ділянки Петегеричу Дмитру Богдановичу площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства в с. Санники, за межами населеного пункту. Комісія відмовила у виділенні вищевказаної земельної ділянки на підставі усного заперечення мешканців с. Санники та їх колективної заяви щодо закріплення земельної ділянки з кадастровим номером 4622486600:10:000:0009 площею 4,0388га під громадське пасовище.

Заява жителів с. Санники

Відео розгляду заяви