У Стрілецькому НВК вшанували пам'ять Митрополита Андрея Шептицького

Дата: 16.12.2020 12:34

Фото без описуУ 2020 році Україна вшановує пам'ять одного із найвизначніших духовних лідерів - Митрополита Андрея Шептицького. В Стрілецькому НВК 15 грудня було проведено тематичний захід під назвою "Духовний провідник краю", присвячений відзначенню 155-річчя від дня народження Андрея Шептицького.

Захід підготували учні 8 класу разом із асистентом вчителя Гірняк Г. Р. Учні розповіли про життєвий шлях Митрополита, про поневіряння, що випали на його долю, також підготували презентацію про найважливіші події в його житті. Кожен учасник заходу зачитав цитату Андрея Шептицького, без сумніву визначного діяча. І саме цитатою "Кожного дня повертай свою голову до Бога" назвали підготовлену тематичну полицю з літературою про Митрополита. Також усі присутні переглянули відео-ролик "Андрей Шептицький".