Для учнів провели Годину коду 2020

Дата: 14.12.2020 10:13

Фото без опису11.12.2020 року, вчитель інформатики Вергун М. М. провела #Годинакоду2020 у ОЗ "Мостиський ЗЗСО № 2 І-ІІІст." (директор П. Пшоняк)

Учні долучились до "Hour of code", переглянули відеозвернення ІТ-спеціалістів, програмували, писали код улюбленої гри Minecraft, виконували захопливі завдання разом з мільйонами однолітків з усього світу.

Година коду – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, яка спрямована на популяризацію ІТ-галузі серед учнів за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.

Чому це круто? Участь у заході допомагає відчути себе програмістом за одну годину. У формі гри та з підказками- інструкціями дитина за годину вчиться писати код, бачить результат своєї роботи і пишається зробленим, отримуючи в підсумку іменний сертифікат з сайту.

Наші учні, серед них - майбутні розробники і програмісти. Нагороди чекають також і на учнів, які кодували в очно-дистанційному форматі!!!

Вчитель інформатики Вергун М.М.