Різдвяний подарунок місту

Дата: 11.12.2020 14:53

З 25.11.2020 до 15.12.2020 проводиться конкурс на кращу ялинкову прикрасу та атрибут святкування Різдва Христового та Нового року «Різдвяний подарунок місту» серед учнівської молоді, жителів громади.

Метою заходу є:

- збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу з виготовлення та використання різдвяно-новорічної іграшки;

- розвиток та популяризація звичаїв та обрядів святкування різдвяно-новорічних свят;

- виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення;

- розвиток творчого потенціалу дітей та молоді;

- виявлення та підтримка талановитих дітей, привабливого зовнішнього вигляду головної ялинки у сквері Тараса Шевченка, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста в період різдвяно-новорічних святкувань.

Вироби (новорічні іграшки, прикраси, атрибути) на участь у конкурсі приймаються з 23.11.2020 до 15.12.2020 за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 3 відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту міської ради.

Вимоги до робіт:

- яскраві об’ємні іграшки у вигляді кулі, геометричної фігури, казкових персонажів, тощо, які мають естетичний зовнішній вигляд;

- вінтажні новорічні статуетки і шкатулки, новорічні вінки, великі подарункові коробки та інші подібні предмети;

- розмір іграшки від 30 до 50 см;

- довжина гірлянди від 5 м;

- виготовлені із вологостійких матеріалів;

- не використовувати у виготовленні виробів бляху, голки, шпильки та інші колючі, ріжучі предмети.

- конструкція виробу повинна бути полегшеною і мати кріплення. Кріплення повинно витримати вагу іграшки;

До поданих робіт необхідно прикріпити інформацію, у якій вказати прізвище, ім’я автора роботи, клас, гурток, заклад освіти.

Роботи оцінюватимуться за такими критеріями:

- авторська техніка виконання- 1-10 балів;

- креативність та інноваційний підхід до створення новорічної іграшки, атрибуту свята - 1-10 балів;

- презентабельність, естетичність, оригінальність - 1-10 балів.

Підведення підсумків конкурсу здійснюється членами конкурсної комісії 16.12.2020, а нагородження переможців відбудеться у сквері Тараса Шевченка під час відкриття головної ялинки міста.