Працівники міської ради взяли участь у вебінарі

Дата: 10.12.2020 17:44

Фото без описуСьогодні секретар ради Олег Макар, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Станіслава Швець та головний спеціаліст міської ради Надія Кріль взяли участь у вебінарі "Перші кроки. Формування штату та вирішення кадрових питань при проведенні реорганізації місцевих рад". Організатором даного заходу є команда Львівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Під час онлайн зустрічі було проведено аналіз чинного законодавства, яким врегульовується процедура реорганізації органів місцевого самоврядування після проведення виборів, розглянуто алгоритми вирішення кадрових питань при вивільненні/переведенні посадових осіб ОМС та працівників комунальних установ, закладів та підприємств при реорганізації ОМС.