Мирослава Пельц відвідала з робочим візитом с. Зав’язанці та с. Крукеничі

Дата: 10.12.2020 17:31

9 грудня міський голова Мирослава Пельц, начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Любомир Корецький та працівник міської ради Павло Осипов відвідали з робочим візитом с. Зав’язанці та с. Крукеничі.

Під час поїздки було оглянуто об’єкти інфраструктури у с. Зав’язанці: АЗПСМ, НВК та ДНЗ, адмінбудівлю, у якій знаходилась сільська рада. При огляді будівлі Зав’язанцівського НВК розглянули можливість розміщення всіх установ соціальної сфери в даному приміщенні.

У с. Крукеничі було оглянуто будівлю де знаходиться бібліотека, ФАП та розміщувалась сільська рада. Також Мирослава Пельц зустрілася з колишнім сільським головою Юрієм Берсеньовим, колективом сільської ради та завідувачем бібліотеки.