Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 10:12

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад!

Сьогодні, 7 грудня, ми відзначаємо День місцевого самоврядування. Самоврядні органи – це основа нашої держави.

На нас покладена відповідальність за соціально-економічний розвиток громад, достаток їх жителів, створення комфортних умов для проживання.

Децентралізація державної влади, створення територіальних громад – це ще один доказ європейського вибору громадян України.

Нехай це свято додасть всім сил для реалізації планів розвитку громад, наснаги для добрих справ на благо громадян.

Тільки спільними зусиллями, спільною працею ми досягнемо високого розвитку наших громад. Бажаю усім міцного здоров’я, достатку та сімейного благополуччя. Прийміть слова подяки за вашу нелегку, самовіддану та наполегливу працю.

З повагою, міський голова Мирослава Пельц.