Про засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради

Дата: 04.12.2020 11:18

Фото без описуНещодавно відбулось засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради.

Засідання розпочалося з обрання заступника голови та секретаря комісії.

Також начальник фінансового відділу міської ради Мирослава Шалавило ознайомила присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до показників бюджету Мостиської міської ради (об'єднаної територіальної громади) на 2020 рік». У даному документі передбачається надання субвенції на закупівлю засобів захисту для учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.

Заслухавши доповідь комісія вирішила рекомендувати сесії міської ради внести зміни до показників бюджету міської ради (об'єднаної територіальної громади)  на 2020 рік.