Мостиська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 25.11.2020 16:37

Мостиська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Начальника фінансового управління

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• вища освіта відповідного професійного спрямування (економічного/фінансового) за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  • Начальника бюджетного відділу фінансового управління

• Головного спеціаліста  фінансового управління

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• вища освіта відповідного професійного спрямування (економічного/фінансового) за освітньо – кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • без вимог до стажу роботи.

Кандидатам на заміщення вакантних посад необхідно подати:

• заяву про участь у конкурсі,;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи приймаються протягом 30-ти днів з дня опублікування цього оголошення, в приміщенні Мостиської міської ради за адресою: м.Мостиська, вул.Грушевського,6.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем міської ради, телефон для довідок 0673551635.

Перелік питань на перевірку знання  Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні»", «Про службу в органах місцевого самоврядування» та "Про запобігання корупції"  для складання іспиту кандидатами на заміщення вакантних посад у фінансовому управлінні Мостиської міської ради