Відбулась чергова зустріч з інвестором

Дата: 23.10.2020 15:52

Сьогодні, 23.10.2020, у с. Годині відбулись громадські обговорення детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території Мостиської міської ради.

На зустрічі були присутні команда інвестора - угорської компанії "Тріосан Холдінг Україна", міський голова Сергій Сторожук, староста села Галина Лутчин, депутати ради та громада села.

У вступному слові міський голова наголосив на необхідності залучення інвестицій та розповів про переваги даної електростанції.

Команда інвестора презентувала проект будівництва геотермальної електростанції, яку планується побудувати неподалік с. Годині. Також ознайомила присутніх із принципом роботи електростанції та презентувала досвід зарубіжних компаній.

У підсумку зустрічі громада одноголосно підтримала проект.