Дата: 16.10.2020 14:18

Дата: 16.10.2020р.

За рішенням конкурсної комісії від 15.10.2020 року, протокол №1, відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області оприлюднює

СПИСОК

осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мостиської міської ради Львівської області:

1. Шмигельська Оксана Юріївна, освіта — вища, Львівський національний університет імені Івана Франка, 2002 рік закінчення, за кваліфікацією — менеджер природоохоронної діяльності, Центр перепідготовки та післядипломної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 2015 рік закінчення, за кваліфікацією — практичний психолог в закладах освіти. Педагогічний стаж роботи 13 років, стаж роботи на посаді практичного психолога – 7 років.

Пікловський Євген Юліанович, освіта — вища, Львівський державний інститут фізичної культури, 1993 рік закінчення, за кваліфікацією — викладач фізичної культури, тренер з футболу. Педагогічний стаж роботи на посаді вчителя фізичної культури —  5 років.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посади  педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мостиської міської ради Львівської області