Голові ОДА представлено проект будівництва тепличного господарства в с. Годині

Дата: 03.10.2020 12:06

Фото без описуВчора, 02.10.2020, в Львівській обласній державній адміністрації відбулось представлення проекта: «Будівництво тепличного господарства з використанням геотермальної енергії в с. Годині Мостиської міської ради» .

На зустрічі були присутні голова облдержадміністрації Максим Козицький, директор представництва ДІФКУ у м. Львів Андрій Борис, голова Мостиської міської ради Сергій Сторожук, керівник угорської компанії «Тріосан Холдінг» Олександр Кунців та інші.

Проект в цілому отримав схвалення з позиції енергоефективності та інновацій. Він дасть можливість створити нові робочі місця та збільшити привабливість регіону перед потенційними інвесторами.

Голова облдержадміністрації висловив свою особисту підтримку в реалізації цього проекту та усуненні бюрократичних перешкод.