Про Пнікутський НВК

Дата: 23.09.2020 16:22

Фото без описуВ Пнікутському НВК навчається – 148 учнів, з них 19 першокласників, ДНЗ відвідують 35 дітей.

Багато зусиль докладено для покращення навчального процесу та стану школи:

• замінено шиферну покрівлю на металопрофіль;
  • проведено благоустрій території: облаштовано огорожу і вхід до школи;
  • класні кімнати початкової школи обладнано і оформлено згідно з вимогами Нової української школи;
  • капітально відремонтовано приміщення харчоблоку, закуплено холодильне обладнання, посуд;
  • замінено підлогу у коридорах, вестибюлі та обідньому залі школи;
  • закуплено мультимедійні дошки та покращено якість доступу до Інтернету;
  • підвіз учнів з навколишніх сіл здійснюється шкільним автобусом;
  • зроблено сучасний дизайн приміщень освітнього закладу.

Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений, висококваліфікований творчий колектив: 23 педагогічних працівники та 19 чоловік обслуговуючого персоналу.

У дошкільному навчальному закладі функціонує 2 групи: середня і старша. Наповнюваність середньої групи - 16 дітей, старшої - 20.

У НВК діє гурток образотворчого мистецтва «Палітра», вокальний гурток «Водограй», національно-патріотичний гурток «Джура».