Новий інвестор на Мостищині

Дата: 21.09.2020 15:59

Фото без описуВ неділю, 20 вересня, в с. Годині відбулась зустріч громади села з командою інвестора - угорської компанії "Тріосан Холдінг". На зібранні було обговорено проект «Будівництво тепличного господарства з використанням геотермальної енергії», який буде реалізований неподалік с. Годині. На зустрічі були присутні міський голова Сергій Сторожук, депутати ради та громада села.

У вступному слові міський голова наголосив на необхідності залучення інвестицій та створенні нових робочих місць.

Представники компанії ознайомили присутніх із планом будівництва теплиць, презентували переваги вибраної локації: наявність геотермальних ресурсів, транспортна інфраструктура, близькість до Державного кордону. Також інвестором озвучено заплановану кількість новостворених робочих місць та переваги працевлаштування в новому агропідприємстві.

У підсумку зустрічі було досягнуто взаємної згоди про двосторонню співпрацю громади села та компанії «Тріосан Холдінг» у реалізації даного проекта  та одноголосно підтримано його присутніми на зустрічі.