Почала діяти програма підтримки фермерських господарств

Дата: 31.08.2020 14:34

Фото без описуПовідомляємо про початок дії і приймання від сільгосптоваровиробників документів на отримання фінансової підтримки за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” для державної підтримки розвитку фермерських господарств. Наказом Мінекономіки від 24.07.2020 №1391 затверджені форми документів для надання фінансової підтримки за вищеназваною програмою.

Відповідно до Постанови КМУ від 07 лютого 2018 р. № 106 (із змінами) фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2020 році передбачена за такими напрямами:

- бюджетна дотація за утримання корів (для ФГ (СФГ), які утримують від 5- ти корів) ;

- доплата на користь застрахованих осіб - членів/голови СФГ без набуття статусу юридичної особи ЄСВ;

- часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами;

- бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) - новоствореним фермерським господарствам;

- фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

- фінансова підтримка ФГ на поворотній основі.

Фінансова підтримка, не виплачена одержувачам у 2019 році з незалежних від них причин за напрямами: часткова компенсація вартості насіння, часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевлення кредитів, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для фермерських господарств (крім новостворених) у 2020 році виплачується лише у разі повторного подання ними до 1 вересня документів згідно з вимогами пунктів 7, 10, 11 і 11-2 цього Порядку.

Детальніше з умовами надання державної підтримки та формами документів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в аналітично-інформаційному порталі АПК України у рубриці “Державна підтримка ” - «Підтримка фермерства».

Для отримання дотації на корови молочного напряму в переліку документів вимагається довідка з Укрдержфонду. Для її отримання необхідно подати запит до Львівської регіональної філії Укрдержфонду (форма запиту додається).

За додатковою інформацією звертатись до департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА за тел. (032) 255-05-72, 067 8359395 (Долинська С.В.) та Львівської регіональної філії Укрдержфонду (м. Львів вул. Козельницька, 4), за тел. 067 7818287 (Розмус О.С).

Постанова КМУ від 07.02.2018 №106 (із змінами)

Наказ Мінекономіки від 24.07 2020 №1391

Інформація про перелік документів по дотації на корови

Форма заявки по дотації на корови