Щодо ремонту дороги Заріччя-(Львів-Шегині)

Дата: 21.08.2020 14:14

Сьогодні, 21.08.2020 р., представниками обслуговуючої організації Яворівська ДЕД обласного облавтодору розпочато роботи з ремонту дороги загального користування місцевого значення С141042 Заріччя-(Львів-Шегині). Зі слів представників дорожньої організації заплановано ямковий ремонт дорожнього покриття на площі близько 130 кв.м асфальтобетоном в кількості близько 20 т без фрезерування утворених ям. В зв'язку з незадоволеністю місцевих жителів якістю виконання робіт та об'ємами планового виконання ними була організована мирна акція стосовно ремонту дороги. Громада вимагає належного виконання ремонту, який би мав результат "хоча б на кілька років, а не до найближчих дощів". За відсутності реагування зі сторони влади на їхні прохання обіцяють перекривати міжнародну автомобільну дорогу М-11 Львів-Шегині.