Голова міської ради представив "Мостиський сухий порт"

Дата: 15.05.2020 19:36

Сьогодні, 15 травня, відбулась робоча зустріч голови міської ради Сергія Сторожука із головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким на якій було представлено проект детального плану території будівництва індустріального парку "Мостиський сухий порт" на території Мостиської міської ради Львівської області.
    Сергій Степанович зазначив, що основна мета створення індустріального парку у м. Мостиська полягає в залученні інвестицій, необхідних для розвитку та підвищення конкурентоспроможності громади на інвестиційному ринку, що сприятиме створенню нових робочих місць, впровадженню новітніх технологій у промисловому виробництві та, як результат, посиленому і водночас сталому просторовому і економічному розвитку території.
     У свою чергу голова обласної державної адміністрації Максим Козицький позитивно відгукнувся на дану ініціативу та наголосив на тому, що даний проект є інвестиціийно привабливий як для громади так і для Львівщини загалом.