В Мостиськах триває реалізація проектів місцевих ініціатив

Дата: 14.05.2020 14:20

Фото без описуУ Мостиській ОТГ триває робота над реалізацією переможців обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік - капітальний ремонт (заміна дверей) ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.» та капітальний ремонт (заміна дверей) Мостиського ЗДО.

Заміна дверей у школі створить комфортні умови для організації навчально-виховного процесу для учнів, вчителів та технічного персоналу. Передбачається заміна 33 дверей, ремонт та фарбування відкосів і стін. Завдяки цьому стабілізується температурний режим приміщень, зменшаться витрати на енергоносії, покращиться вигляд в приміщенні школи. Загальна вартість проекту складає 498,763 тис. грн.

Реалізація проекту у дитсадку передбачає заміну 21 дверей, ремонт та фарбування відкосів і стін. Це створить належні умови для перебування у закладі дошкільнят, працівників закладу та забезпечить сталий температурний режим в приміщенні садочку. Загальна вартість проекту складає 324,301 тис. грн.