Звернення територіального центру

Дата: 30.03.2020 15:16

Звертаємось до людей з добрим серцем, волонтерів, благодійних фондів, підприємств, релігійних громад, установ та організацій всіх форм власності і всіх тих хто не байдужий до долі соціально незахищених мешканців, які опинились в кризовій ситуації (в тому числі одиноким матерям, особам з інвалідністю, одиноким та одиноко проживаючим літнім людям, особам, які тимчасово опинились без роботи, тощо).

При територіальному центрі Мостиської міської ради по вул. Грушевського, 1 запроваджено «гарячі лінії» та організовано пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності.

Контактні особи:

директор - Марко Любов Осипівна (0975426229), завідувач відділенням соціальної допомоги вдома - Гринчишин Світлана Михайлівна (0965547599). Стаціонарний телефон (234) 4-16-82.