У Стрілецькому НВК вшанували пам’ять Т. Г. Шевченка

Дата: 11.03.2020 16:23

Фото без описуКожної весни весь світ вшановує пам’ять великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. 10 березня у Стрілецькому НВК вчителька української мови та літератури Кордек Л.С. провела літературно-мистецьке свято «Думи Кобзаря живуть між нами». Учні згадали цікаві епізоди з життя поета, прослухали вірші, присвячені Кобзарю, почули записи улюблених народних пісень Т. Шевченка. Учасники команд «Шевченківські думи» та «Кобзарі» показали хороші знання про життя і творчість поета, розв’язували кросворди, загадки, шифрувалки. Найкращими декламаторами поезії стали Оксюковська Аліна, Сало Сандра, Мазур Кароліна, Кордек Ян (учні 2 класу) та Ковальський Лукаш (учень 6 класу). Закінчився захід закликом з вірша: “Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…”