Відкриття дитячого садочка у с. Годині

Дата: 10.09.2019 12:33

9 вересня у селі Годині відбулася довгоочікувана та радісна подія – було урочисто відкрито дитячий садочок.

Сьогодні тут забезпечено комфортні умови для виховання та навчання дітей. У травні-липні було поновлено і доповнено матеріальну базу.

Зі словами привітання виступив голова міської ради Сергій Сторожук, який зазначив що для відкриття садочка було докладено багато зусиль. Відкриття закладу дошкільної освіти – свято не лише для дітей, а й для батьків. Також міський голова поспілкувався з батьками, вислухав їх побажання та зауваження, для вирішення яких потрібно спільно працювати.

Право перерізати червону стрічку було надано голові міської ради Сергію Сторожуку, начальнику відділу ОКТМС міської ради Валентині Чернезі, депутату міської ради Юрію Дьологу та старості с. Годині Галині Лутчин.

Після урочистої частини всіх охочих запросили оглянути заклад. Право першими увійти в садок надали наймолодшим його вихованцям.