Перевірено готовність закладів освіти до нового навчального року

Дата: 22.08.2019 15:46

Фото без описуПерший дзвоник уже незабаром і школярі повернуться за парти. Для перевірки стану готовності закладів загальної середньої дошкільної та позашкільної освіти Мостиської міської  ради до нового 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період була створена комісія. До її складу увійшли: секретар міської ради Курцеба Б.П., заступниця начальниці відділу ОКТМС Гнатовська Н.М.,  представник  управління ДПСС у Мостиському районі Чертов Ю.П., санітарний фельдшер Мостиського районного лабораторного відділення Куп’як М.І.

Вчора, 21 серпня, було оглянуто: Буховицький ЗЗСО І ст., Пнікутський НВК, Раденицький НВК, філія «Підлісецький ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО», філія «Липниківський ЗЗСО І-ІІ ступенів», філія «Мистицький ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО», Стрілецький НВК.

Присутні ознайомились із документацією закладів, оглянули територію, комунікації, харчоблоки, навчальні приміщення.