Відбувся круглий стіл щодо сприяння підприємницькій  ініціативі

Дата: 12.07.2019 10:17

11 липня 2019 року в Мостиській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся круглий стіл щодо сприяння підприємницькій  ініціативі та самозайнятості населення. Участь у круглому столі взяли представник Мостиської райдержадміністрації та підприємці району.

Учасники заходу отримали інформацію про гранти для бізнесу в Україні та дію програми «Конкурентноспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України»  надає гранти підприємцям, котрі мають потенціал для швидкого зростання  та націлена на збільшення обсягів інвестицій в малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць. Для отримання грантів необхідно подати заявку. Кінцевий термін подачі заявок 29.02.2020 року.