Відбудеться благодійний концерт на підтримку Олі Гарасим

Дата: 12.06.2019 17:13

23 червня о 15:00 год. у сквері Т. Г. Шевченка відбудеться благодійний концерт на підтримку Олі Гарасим. Буде дуже драйвово!!! Запрошуємо усіх!!!

У концертній програмі братиме участь заслужений артист України Роман Ковальчук, заслужений артист України Володимир Коциловський, заслужений артист України Володимир Питель та гурт "Веселі лози", співачка Наталя Чорна, лауреат пісенного конкурсу "Галицький шлягер" Marianne Herlyak, Stepan Ben Sheptytskyy - співак Usa NЕW-YORK; Станіслав Буденкевич ("Карузо") - соліст опери «Шаляпін», імідж-театр "Пані-Кураж" під керівництвом Миколи та Люби Мазепів, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Соломія Іваночко, лауреат міжнародних конкурсів Оля Багдай, саксофоніст, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Василь Пташник, лауреат всеукраїнських міжнародних конкурсів Victoria - Marinka Marinka, фотограф - Андрій Куб'як. Звуковий оператор Ярослав Хрипач, Микола Гринчук.

Організатори концерту: Микола Стріжик, Микола Мазепа, Володимир Питель. Чекаємо на зустріч з Вами!! Ведучий програми - Микола Мазепа і Оксана Мота. У концертній програмі можливі зміни. Не будьте байдужими, кожна гривня - чиєсь врятоване життя!!! ЗІБРАНІ КОШТИ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ РОДИНІ ОЛІ ГАРАСИМ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ В КЛІНІЦІ І РЕАБІЛІТАЦІЇ!!