Відзначили День захисту дітей

Дата: 03.06.2019 16:28

Сьогодні, 3 червня, в Мостиськах відзначили День захисту дітей.

У вітальному слові міський голова Сергій Сторожук зазначив, що діти потребують турботи, ласки, любові, уваги, а також охорони їхніх законних прав та інтересів, права дітей – непорушні.

Також Сергій Сторожук та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Валентина Чернега відзначили обдарованих дітей грамотами та подяками.

Було організовано концертну програму. Веселими танцями та піснями порадували присутніх юні виконавці. Для школярів проводились майстер-класи, веселі ігри, малювання крейдою.

На завершення усім дітям побажали веселих літніх канікул.

Довідково:
День захисту дітей, також «День дітей», «Дитячий день» — свято в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей».