Ось і літечко прийшло, різні барви принесло…

Дата: 29.05.2019 14:40

Сьогодні, 29 травня, у Стрілецькому НВК відбулось урочисте відкриття відпочинкового пришкільного табору «Веселка». Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями. Начальник табору Колесницька-Мелих М. Й. ознайомила із завданнями та правилами розпорядку роботи табору, провела інструктаж з правил техніки безпеки та побажала дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

Цьогоріч у пришкільному таборі «Веселка» відпочиває 30 дітей. До роботи залучено вихователів: Куц Т. І. (художньо-естетичний напрям), Куснеж Г. А. (спортивно-рекреаційний напрям) та Пилявка О. Ю. (туристсько-краєзнавчий напрям).

Перший день пройшов весело, цікаво та змістовно. Табористи розучували девізи, малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі.

Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!