Творчий звіт Мостиської дитячої музичної школи

Дата: 28.05.2019 10:49

26 травня відбувся творчий звіт Мостиської дитячої музичної школи. Святкова зала зібрала багато поціновувачів музичного мистецтва.
На заході були присутні міський голова Сергій Сторожук, заступник начальника з культурно-освітньої роботи відділу ОКТМС міської ради Зеновій Богуцький, методист відділу ОКТМС Марія Мартин
.

Музична школа підводила підсумки річної роботи, засвідчуючи талант та високу виконавчу майстерність своїх учнів, а також професіоналізм педагогів. Основне завдання школи – не лише розкрити увесь творчий потенціал дітей та молоді, а й допомогти їм реалізувати себе в улюбленій справі.

Можливо, вони всі різні, хтось яскравіший, хтось скромніший, але всі вони прикрасили свій найцінніший дар – свою душу, цим безсмертним мистецтвом – музикою. Різні жанри, різні інструменти, але джерело одне – вічне, неповторне, невичерпне…
Музика лікує, музика єднає, вчить перемагати, вселяє надію, вчить терпіти, мріяти і жити, вчить любити, вірити, творити.