Пожежна команда с. Берегове отримала автомобіль

Дата: 20.05.2019 16:15

19 травня пожежна команда Мостиської міської ради в с. Берегове отримала вживаний пожежний автомобіль STAR 200. Даний автомобіль в якості гуманітарної допомоги передав війт гміни Переворськ Даніел Кравєц під час святкування Дня пожежного у с. Студян Переворського повіту Республіки Польща. Участь в урочистих заходах взяли: секретар Мостиської міської ради Богдан Курцеба, начальник Мостиського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Благута, начальник відділу капітального будівництва, ЖКГ, транспорту та благоустрою міської ради Любомир Корецький та пожежники Мостиського району. Юрій Благута подякував Даніелу Кравєцу за пожежний автомобіль та спільно з Богданом Курцебою вручили війту та добровільній пожежній охороні с. Студян грамоти за плідну міжнародну співпрацю, а також фігуру св. Флоріана – покровителя пожежників.