Відзначення Дня прикордонника

Дата: 02.05.2019 17:18

Сьогодні, 2 травня, Сергій Сторожук взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня прикордонника у Мостиському прикордонному загоні. Міський голова побажав усім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

Також за особистий внесок у забезпечення виконання завдань з охорони державного кордону, зразкову службу, сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену ініціативу мер міста нагородив працівників Мостиського прикордонного загону грамотами та цінними подарунками.

Довідково.

Професійне свято прикордонників України встановлено указом Президента у 2018 році "з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України, враховуючи внесок прикордонників у боротьбу за незалежність України".