Благодійна акція «Великодній кошик»

Дата: 25.04.2019 14:58

Бажаючи допомогти дітям в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього, забудовник WallStreetGroup, який будує житловий комплекс Престиж в м. Мостиська, вул. Промислова, разом із Мостиською міською радою влаштували благодійну акцію «Великодній кошик» для дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування та дітей, що виховуються в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В рамках акції  відвідано дитячі будинки сімейного типу с. Пнікут, а також сім’ї із Липник, Твіржі, Берегового, Мостиськ та роздано набори продуктів, які є найбільш необхідними і традиційно входять до Великоднього кошика, а також солодощі для малечі.

Настав останній тиждень Великого посту – час, коли віруючі християни задумуються над важливістю милосердя, любові та терпіння. Свято Великодня традиційно святкують сімейно, у мирі та злагоді. Дуже сумно, коли ці традиції втрачаються, коли діти є сиротами при живих батьках. Тому важливо приділити увагу найбільш вразливим – сім’ям у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Така увага до сім’ї дасть їй змогу відчути всю повноту Господнього Воскресіння та благодаті, яку отримає кожен з них в цей день.
Усі ми з радістю та благоговінням чекаємо на найвеличніше з християнських свят – день Світлого Христового Воскресіння, готуємо до цього дня наші оселі та душі. Але найціннішою є готовність поділитися з іншими.