Дата: 29.05.2024 17:48

Навчальна сесія з працівниками Мостиської міської ради на тему: «Доброчесність як невід’ємна складова у діяльності посадових осіб міської ради, її виконавчих органів»

Сьогоднішній навчальний захід проводився на виконання Антикорупційної програми Мостиської міської ради на 2024-2026 роки, з метою підвищення рівня обізнаності посадових осіб міської ради. У ньому прийняли участь працівники

апарату міської ради та її виконавчих органів.

Доброчесність - це чинити правильно навіть тоді, коли ніхто не бачить.

Інструменти доброчесності покликані для:

• створення прозорої, ефективної та підзвітної системи управління сталим

розвитком громади

• забезпечення дотримання загальних етичних норм для підтримки та

збереження переваги публічних інтересів над приватними інтересами

• запобігання корупції та зловживання владою

• підвищення довіри жителів громади до влади

Доброчесність посадових осіб місцевого самоврядування – це не лише етичний стандарт, а й інструмент запобігання корупції.

З метою забезпечення прозорості та відкритості в роботі, запобігання корупції та закріплення норм професійної етики посадових осіб, підвищення авторитету Мостиської міської ради та її виконавчих органів, розширення можливостей впливу громадськості міської територіальної громади на оцінку і якість діяльності міської

ради та її виконавчих органів затверджено Кодекс етичної поведінки посадових осіб Мостиської міської ради та її виконавчих органів, який є, свого роду орієнтиром у професійній діяльності посадовців міської ради.

Основною метою діяльності посадових осіб Мостиської міської ради та її виконавчих органів є служіння народу України, зокрема жителям територіальної громади, охорона та сприяння реалізації прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина.