Творчий звіт Мостиської ДШМ 2024

Дата: 27.05.2024 11:34

Мостиська дитяча школа мистецтв – це про творчість та натхнення, де кожен знаходить внутрішню гармонію і спокій. На таких заходах поринаючи у світ мистецтва, втрачається відчуття часу, відкриваючи для себе нові горизонти краси.

Викладачі та вихованці школи демонструють високий професіоналізм і креативний підхід до кожного твору, що особливо помітно під час їх виконання. Постійний пошук нових шляхів вдосконалення своєї майстерності приносить численні перемоги на конкурсах місцевого, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Директор закладу Андрій Марків вручив дипломи випускникам школи під час урочистої церемонії. Атмосфера була сповнена радості та гордості за досягнення кожного випускника.

Щиро дякую викладачам за розвиток і популяризацію творчості у нашій громаді, вихованцям за їхню наполегливість, а Захисникам за те, що завдяки їм ми можемо проводити такі заходи під мирним небом.🇺🇦