Про участь в роботі конкурсної комісії

Дата: 04.03.2024 11:53

Мостиська міська рада повідомляє представників підприємств, установ і організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, що для проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій зі збирання та перевезення  побутових відходів на території Мостиської міської ради, ви можете взяти участь в роботі конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій зі збирання та перевезення  побутових відходів на території Мостиської міської ради.

Пропозиції щодо членства в даній комісії просимо надсилати у відділ капітального будівництва, ЖКГ та екології Управління економічного розвитку, інвестицій та інфраструктури Мостиської міської ради Львівської області за адресою м.Мостиська, вул.Грушевського, 6 (1 поверх), в термін до 15.03.2024 року.

Контактна особа Василь Угрин (0676725298).