Чергова допомога від повіту Гасберге

Дата: 27.11.2023 10:07

У рамках співпраці між міською радою та повітом Гасберге (Німеччина), за сприяння Генрика Кєпури, члена Сейму Республіки Польща, для потреб громади переданий автопідйомник (автовишка) Iveco Daily 35-140 CTE B 18 (2020 р. в., довжина стріли 18 м). Цей крок є важливим етапом в зміцненні нашої подальшої співпраці.

Автовишка використовуватиметься для виконання робіт на певній висоті та стане важливим засобом для вирішення поточних завдань у громаді.

Висловлюємо глибоку подяку Starostwo Powiatowe w Kłobucku і Henryk Kiepura, району Hassberge (Німеччина) і старості Wilhelm Schneider, Zbigniew Zych за їхню відданість та підтримку.

Разом ми зможемо збудувати краще майбутнє, наповнене добрими моментами для нашої громади.