Мостиська міська рада

Львівської області

Довідку про доходи можна отримати самостійно

Дата: 30.08.2023 11:23
Кількість переглядів: 154

Фото без опису

Мостиська ДПІ нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2022 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

Вхід до Електронного кабінету можна здійснити з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) фізичної особи будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Для отримання відомостей про доходи слід в розділі «ЕК для громадян» Електронного кабінету обрати «Запит про суми виплачених доходів» (форма F1301802), заповнити необхідні поля форми, здійснити перевірку, підписати та направити запит.

У рамках Е-сервісу також надано можливість отримати особою інформацію про свої доходи за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (з розбивкою поквартально).

Враховуючи терміни подання звітності про виплачені доходи та терміни перенесення інформації з такої звітності до Центральної бази даних ДПС, для отримання відомостей за 2 квартал 2023 року доцільно надсилати вищезазначений запит після 22.08.2023р.

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою:  https://cabinet.tax.gov.ua, а також через веб-портал Державної податкової служби України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора