Тепла зустріч та надійне партнерство. Дякуємо, Клобуцьк!

Дата: 24.05.2023 15:28

20 травня міський голова Мирослава Пельц та представники міської ради відвідали Сілезьке воєводство Республіки Польща.

На святкуванні Дня пожежника воєводського в Клобуцьку, окрім представників нашої громади, також були присутні депутати Сейму та високопоставлені гості.

Співпраця з колегами Henryk Kiepura, Mariusz Mandat та керівником району Гасберге (Німеччина) Wilhelm Schneider дає свої результати: вкотре колеги з Польщі та Німеччини передали нам особливі подарунки – 2 генератори Hyundai 7,9 kVa, 2 бензинові мотопомпи та додаткове обладнання.

Наші друзі не просто простягнули нам руку допомоги, вони солідарні з нами на шляху до великої Перемоги. Не можна знайти доречних слів подяки, адже підтримка є настільки потужною, що жодні слова не опишуть нашу вдячність - вдячність кожного українця. Адже разом ми зробимо усе, щоб перемогти і жити в об’єднаній Європі.