Дата: 28.03.2023 09:59

27 березня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади директорів МКП «Водоканал» та МКП «Житловик».

У зв’язку із закінченням терміну дії контрактів попередніх керівників цих підприємств міською радою були оголошені конкурси на зайняття вакантних посад. Комісією розглянуто заяви кандидатів на посади директорів підприємств та перевірено подані документи.

Для участі у конкурсі на посаду директора МКП «Водоканал» допущено Андрія Колодія, на посаду директора МКП «Житловик» - Василя Куранта.

Наступний етап – перевірка знань кандидатів.

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора міського комунального підприємства «Водоканал»

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора міського комунального підприємства «Житловик»