Протидія дезінформації ворога

Дата: 17.03.2023 09:42

Фото без описуВже понад рік українські військові чинять опір російським загарбникам. За цей період наші захисники віддано несуть службу, рятуючи людські життя та долі, а також цілі міста від розрухи. Проте, на жаль, морально-психологічний стан наших воїнів на даний момент потребує особливої уваги. Зокрема, ворогом проводяться інформаційно-психологічні операції серед близьких родичів військовослужбовців ДПС України та інших військових формувань. Лунають заклики різними методами блокувати переміщення військових, які відправляються в зону активних бойових дій на ротаційній основі.

Закликаємо, «захисників кордонів» ретельно аналізувати інформацію, яку вони отримують із різних джерел, оскільки пропагандистська тактика росії спрямована в тому числі на провокування військовослужбовців та впливі на їх свідомість у інформаційному полі.